Jeden z nejhezčích, ale také nejnáročnějších treků na světě nás zavede do divoké krajiny Bhútánu, malého království na úpatí Himaláje. Snowman trek je pro svou náročnost a dlouhý pohyb v krajině bez civilizace určen pro zkušené horaly a milovníky trekingu. Trek prochází údolími lemovanými vrcholy s výškou přes 7000m, překračuje 11 průsmyků, z nichž některé přesahují 5000m. Vede skrze budhistické vesničky, nedotčené turistickým ruchem a proplétá se rododendronovými a piniovými lesy. Základní trasa vyžaduje 24 dní a kombinuje cestu z Paro přes do Jomolhari basecamp, vesnici Laya, nejvyšší bhútánskou horu Gankar Puensum, termální prameny Duer a končí v nádherném údolí Bhumtang. Na vyžádání vám připravíme i kratší 16-denní verzi, vedoucí z Koina do Bumthang nebo 11-denní trek Jomolhari – Laya – Gasa.

Ač na Zemi nejmenší, nabízí tento kontinent nepřebernou pestrost přírody – od zasněžených hor, přes korálové útesy Velkého bariérového útesu až po vyprahlé pouště rudého vnitrozemí. Austrálie si dodnes udržuje punc divokého místa plného nebezpečných zvířat a neproniknutelných eukalyptových lesů. Přesto je to místo pro poznávání veskrze přátelské, kde můžete volně tábořit, poznávat moderní velkoměsta, splouvat liduprázdné řeky nebo putovat horami. Díky různorodosti, barvám a neobvyklé zvířeně láká Austrálie nadšené fotografy a milovníky přírody. Vaši cestu do Austrálie můžete kombinovat s poznáváním Nového Zélandu nebo jihovýchodní Asie.

Není snad pestřejší země na světě, než je Nový Zéland – gejzíry, horké prameny a sopky Severního ostrova kontrastují s horami a fjordy ostrova Jižního. Kromě fascinující a neustále se měnící krajiny uvidíte lachtany, tučňáky, albatrosy nebo velryby. Tady také zažijete dobrodružné aktivity, které můžeme vyzkoušet jen málokde jinde na světě – například jízdu tryskovým člunem, plavání s delfíny nebo mořský kajaking. Na Novém Zélandu také organizujeme vinařské zájezdy, rybářské výpravy, heliskiing, trekingové pobyty nebo expedice na mořských kajacích. Cestu pro fotografy vám naplánuje podle vašich preferencí profesionální fotograf, který na Zélandu pravidelně fotografuje na kalendáře.