Rio de Janeiro patří bezpochyby mezi nejkrásnější města na světě, a to díky svému unikátnímu umístění mezi mořem a kopci, při ústí zátoky Guanabara. V Riu najdete přes dvacet pláží s nejznámější pláží Copacabana, můžete navštívit největší městský les na světě – národní park Tijuca, užívat si bohatého nočního života, nebo povečeřet ve skvělé restauraci. Corcovado, Cukrová homole, fotbalový stadión Maracaná, jezero Rodrigo Freitas, to jsou místa, která Vás přesvědčí k pobytu v nádherném městě jakým Rio de Janeiro bezesporu je. A když vám bude v Riu těsno, můžete vyrazit do přírody, třeba k úžasným vodopádům Iguazú.

Málokteré světové město tolik přitahuje pozornost, jako New York. Tato metropole v USA je nejen světovým obchodním centrem, ale také střediskem umění, kultury, sportu, hudby a mnoha dalších odvětví. New York pro svou krásu a architekturu chytne za srdce nejednoho fotografa a dokonce i vyhranění milovníci přírody jej vezmou na pár dní na milost. Můžete se tu jen procházet mezi mrakodrapy, navštěvovat muzea, zavítat na muzikál na Brodway, nakupovat ve vyhlášených obchodních centrech, piknikovat v Central Parku nebo strávit večer v jazzovém baru. Připravíme vám zájezd do New Yorku s programem na míru přesně podle vašich představ a zajistíme privátně místního, česky mluvícího průvodce.

Přímý let Emirates na lince Praha – Dubai vás přenese do města plného kontrastů, exotiky a superlativů. Spojené Arabské Emiráty, město Dubaj s čistými plážemi a okolní pouští nadchnou i zkušené cestovatele: je to místo superlativů a nepředstavitelného ekonomického boomu; najdeme tu nejvyšší budovu světa, nejluxusnější hotely, největší obchodní centrum a mnohé další unikáty. Během pobytu můžete navštívit nejvyšší budovu světa Burj Kalifa i proslulý hotel Burj Al Arab, levně nakoupíte na místním trhu nebo v některém exkluzivním nákupním centru a povečeříte na typické arabské plachetnici Dhow během večerní plavby. A to není vše – čeká vás ještě výlet do pouště džípy, projížďka na velbloudech, šampaňské při západu slunce, berberská večeře v oáze, břišní tanečnice… Zájezd na míru do Dubaje připravíme podle vašich představ.